Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova presoblekubalna za bebe
Nova presoblekubalna za bebe Nova presoblekubalna za bebe Nova presoblekubalna za bebe

Nova presoblekubalna za bebe

1000 МКД

Бренд: chippolino

Град: Велес

Материјали: plastificirano

Ознаки: presoblekubalna

Состојба: ново без етикета

Боја: крем

Додадено: 21.12.2021

Прегледи: 560

0

Nova presoblekuvalna na Chippolino komplet zemena za so krevetceto so lepenki e i se prisposobuva na sekakov vid na krevetce, so meka podloga dusece vnatresno ima i skala za merenje vo visina

An4ence

52
1

Членот го следат

28

Членот ги следи

19