Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизмички
Чизмички Чизмички Чизмички Чизмички Чизмички

Чизмички

260 МКД

Големина: 19

Бренд: не знам

Град: Кичево

Материјали: ...

Ознаки: детско

Состојба: многу добра

Боја: морнарско плаво

Додадено: 22.12.2021

Прегледи: 61

0

Детски чизмички на сликата пишува бројче 4 одговараат на 19/20 само неколку пати облечени се гледа по ѓонот воопшто не се оштетени. Еднодневена мана им е што кај јазичето се малку излитени се гледа добро на сликите. Цена 260 ден

marchi

63
0

Членот го следат

47

Членот ги следи

63