Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kompletce
Kompletce Kompletce

Kompletce

150 МКД

Бренд: nutmeg

Град: Скопје

Материјали: 100%pamuk

Ознаки: fustan bluza

Состојба: многу добра

Боја: бело розе

Додадено: 23.12.2021

Прегледи: 62

1

Kompletce od bluza i fustance, doneseno e od Anglija. Preubavo stoi, noseno e samo ednas. Odgovara za devojce od 8 meseci do 16 meseci.

FashionClothes

5
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

2