Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov LC Waikiki komplet 8/9
Nov LC Waikiki komplet 8/9 Nov LC Waikiki komplet 8/9 Nov LC Waikiki komplet 8/9 Nov LC Waikiki komplet 8/9 Nov LC Waikiki komplet 8/9

Nov LC Waikiki komplet 8/9

850 МКД

Големина: 128-134

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: novo etiketa

Состојба: ново со етикета

Боја: црно црвено

Додадено: 26.12.2021

Прегледи: 119

0

LC Waikiki комплет составен од: - со етикета нов џемпер убава црвена боја бр. 9/10, состав памук и цена 340. - со етикета блуза црна со апликација бр. 8/9, состав памук 250. - без етикета црни шорцеви тенок сомот, 8/9 памучни и цена од 350 денари. Цел комплет заедно 850 денари.

Kids*Closet

23
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

37