Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Hranilka
Hranilka

Hranilka

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: hranilka

Состојба: задоволителна

Боја: праска

Додадено: 10.1.2022

Прегледи: 104

1

Hranilka koristena so oshtetuvanja na sedishteto,slobodno moze uste da se koristi,extra za kaj baba i dedo. Samo za Skopje Lokacija kapishtec 075745499

Karamiha

131
0

Членот го следат

35

Членот ги следи

11