Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
%% RANEC /Koza i platno - 350 den
%% RANEC /Koza i platno - 350 den %% RANEC /Koza i platno - 350 den %% RANEC /Koza i platno - 350 den %% RANEC /Koza i platno - 350 den %% RANEC /Koza i platno - 350 den

%% RANEC /Koza i platno - 350 den

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: //////////

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 12.1.2022

Прегледи: 79

2

Ranec skolski golem Kombinacija od paltno i koza vnatre slikano ima uste edna pregrada i napred so patent pregrada na grbot cvrsta podloga i se gleda edno malo konce zakaceno na desniot agol drugoto e se vo super sostojba

nakitce

275
0

Членот го следат

115

Членот ги следи

0