Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Helanki
Helanki

Helanki

200 МКД

Големина: 122-128

Град: Скопје

Материјали: ---

Ознаки: ----

Состојба: многу добра

Додадено: 13.1.2022

Прегледи: 169

1

Zimski helanki postaveni odozdola mnogu topli br.9-10

Jaca30

8
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0