Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Деца Облека за девојчиња Комплети Преубав комплет тренерки
Преубав  комплет тренерки
Преубав  комплет тренерки Преубав  комплет тренерки Преубав  комплет тренерки Преубав  комплет тренерки

Преубав комплет тренерки

250 МКД

Големина: 86-92

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: преубаво

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво розе

Додадено: 18.1.2022

Прегледи: 152

3

Скоро нов комплет тренерчиња нема траги на носење ,

JelenaStefanija

5
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

16