Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Две бироа за деца
Две бироа за деца Две бироа за деца Две бироа за деца Две бироа за деца

Две бироа за деца

6000 МКД

Град: Штип

Материјали: иверица

Ознаки: //

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 28.1.2022

Прегледи: 580

2

Две детски бироа во зелена и портокалова боја Бироата се наогаат во Штип 105/ 50/77 Едно е 3000 илјади Двете се 6000.

Petrova.m

15
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

13