Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dzemper waikiki
Dzemper waikiki Dzemper waikiki Dzemper waikiki Dzemper waikiki

Dzemper waikiki

300 МКД

Големина: 122-128

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: ***

Ознаки: ***

Состојба: одлично

Боја: беж пинк

Додадено: 31.1.2022

Прегледи: 166

0

Mnogu socuvano dolgo gzemperce so kapuljaca mnogu tipsko i prakticno

stefi24

45
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

0