Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustance velicina 9 meseci
Fustance velicina 9 meseci

Fustance velicina 9 meseci

400 МКД

Големина: 74-80

Град: Велес

Материјали: pamucen so cipka

Ознаки: pamuk

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 15.2.2022

Прегледи: 69

1

Fustanceto e samo ednas noseno, odgovara za dete od 9 meseci

elieli

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

17