Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustance velicina 9meseci
Fustance velicina 9meseci

Fustance velicina 9meseci

400 МКД

Големина: 68-74

Бренд: nema

Град: Велес

Материјали: pamuk so cipka

Ознаки: pamuk

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 15.2.2022

Прегледи: 80

2

Fustance vo odlicna sostojba za dete 9mes.

elieli

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

17