Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Maski skafander
Maski skafander

Maski skafander

400 МКД

Големина: 74-80

Бренд: nema

Град: Велес

Материјали: suskavec

Ознаки: skafandet

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 15.2.2022

Прегледи: 65

0

Maski skafander vo odlicna sostojba,mnogu malku nosen,skoro nov

elieli

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

17