Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Maska jakna
Maska jakna

Maska jakna

250 МКД

Големина: 68-74

Бренд: nema

Град: Велес

Материјали: suskavce

Ознаки: jakna

Состојба: многу добра

Боја: плаво тиркиз

Додадено: 15.2.2022

Прегледи: 61

0

Maska jaknicka vo odlicna sostojba,mnogu malku nosena

elieli

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

17