Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Carter's фустанчиња
Carter's фустанчиња Carter's фустанчиња Carter's фустанчиња Carter's фустанчиња Carter's фустанчиња

Carter's фустанчиња

350 МКД

Големина: 62-68

Бренд: carters

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: преубави

Состојба: многу добра

Боја: сиво пинк

Додадено: 25.2.2022

Прегледи: 125

0

Две фустанчиња на Carters едното на куси ракавчиња а едното без ракави.Супер состојба ,чист памук.Двете 350

MirjamDojo

64
0

Членот го следат

49

Членот ги следи

0