Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Џемпер
Џемпер

Џемпер

150 МКД

Големина: 110-116

Град: Битола

Материјали: памук и полиестер

Ознаки: џемпер

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 25.2.2022

Прегледи: 89

0

Ново, зачувано, и топло

Mihajlo

14
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

7