Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pantaloni za sneg
Pantaloni za sneg Pantaloni za sneg Pantaloni za sneg Pantaloni za sneg

Pantaloni za sneg

600 МКД

Големина: 128-134

Бренд: etirel

Град: Скопје

Материјали: vodootporni

Ознаки: ××

Состојба: ново без етикета

Боја: пинк

Додадено: 6.3.2022

Прегледи: 311

0

Pantaloni za na sneg. Nepropustlivi odlichen brend, kupeni od sport vision. Obcheni dva dena prethodnata zima. Bukvalno novi. Od 6-8 god. Moze i poveke

lilive2018

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0