Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detski patiki Adidas br.23
Detski patiki Adidas br.23 Detski patiki Adidas br.23 Detski patiki Adidas br.23

Detski patiki Adidas br.23

500 МКД

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: patiki. detski adidas

Состојба: одлично

Боја: виолетово

Додадено: 30.3.2022

Прегледи: 288

0

Odlicno socuvani original Adidas detski patiki br.23.

emilijaemilijaa

4
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

2