Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Деца Детски мебел Кревети Детско креветче со душек и две фиоки
Детско креветче со душек и две фиоки
Детско креветче со душек и две фиоки Детско креветче со душек и две фиоки Детско креветче со душек и две фиоки Детско креветче со душек и две фиоки Детско креветче со душек и две фиоки

Детско креветче со душек и две фиоки

2500 МКД

Град: Скопје

Материјали: дрво

Ознаки: бело дрвено

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 15.4.2022

Прегледи: 625

0

Детско креветче со душек и две фиоки. Дрво, во бела боја. Во многу добра состојба.

makedonka.s

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0