Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Летно фустанче
Летно фустанче Летно фустанче Летно фустанче

Летно фустанче

350 МКД

Големина: 128-134

Бренд: hm

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: devojce fustan hm

Состојба: многу добра

Боја: тиркиз минт

Додадено: 10.5.2022

Прегледи: 176

2

Многу малку носено детско фустанче од ХМ. Има и постава. Бојата е минт, број 8-9.

VButik

57
0

Членот го следат

42

Членот ги следи

4