Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NatasaGacevska

Скопје

Машки купаќи(шорцеви)

400 МКД

2

Детали за производот

Големина: 146-152

Бренд: lc waikiki

Град: Скопје

Материјали: купаќи

Ознаки: ајкула

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Опис

Тотално нови, етикета извадена, ја прераснавме големината и мали ни се.

Додадено: 15.5.2022

Прегледи: 898