Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Maicka 10-12
Maicka 10-12 Maicka 10-12 Maicka 10-12

Maicka 10-12

100 МКД

Големина: 140-146

Бренд: hm

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: priletno

Состојба: многу добра

Боја: светло плаво

Додадено: 18.5.2022

Прегледи: 77

1

pamucna maicka velicina 10-12 od HM, svetlo sina boja so aplikacija.

Pinkystar

144
2

Членот го следат

89

Членот ги следи

14