Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Motor
Motor Motor

Motor

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: ....

Состојба: добра

Боја: црно жолто

Додадено: 27.5.2022

Прегледи: 74

0

Мотор со педали,користен,но исправен

Bozhinoska

5
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0