Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Анатомско легло за бебе
Анатомско легло за бебе Анатомско легло за бебе Анатомско легло за бебе Анатомско легло за бебе Анатомско легло за бебе

Анатомско легло за бебе

1200 МКД

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: легло анатомско гнездо бебе

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 31.5.2022

Прегледи: 325

1

Анатомско легло за новороденче .Ново, останато неискористено. Димензија 85х 45 cm. Препорачливо за возраст од раѓање до 3месеци. Заедно со леглото има и бела навлака ,која се вади и се пере посебно.

ccoture

20
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

13