Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sediste za dete vo kola
Sediste za dete vo kola Sediste za dete vo kola Sediste za dete vo kola Sediste za dete vo kola Sediste za dete vo kola

Sediste za dete vo kola

1000 МКД

Бренд: bertoni

Град: Велес

Материјали: sunger

Ознаки: sediste

Состојба: добра

Боја: светло плаво

Додадено: 1.6.2022

Прегледи: 54

0

Se prodava koristeno sediste za vo kola za dete do 18kg. Cena 1000 denari

*Nina*

35
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

1