Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ново комплетче
Ново комплетче

Ново комплетче

150 МКД

Големина: 62-68

Бренд: ..

Град: Штип

Материјали: ..

Ознаки: ...

Состојба: ново со етикета

Боја: розе

Додадено: 3.6.2022

Прегледи: 121

0

Нов комплет за бебе до 6 месеци, ромпер многу практичен со капче.

Wardrobe22

40
1

Членот го следат

19

Членот ги следи

19