Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

490 МКД

Големина: 13

Бренд: fat face

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan

Состојба: многу добра

Боја: минт

Додадено: 4.6.2022

Прегледи: 67

1

Fustance kupeno od Anglija, Fat face.Obleceno samo za eden nastan za 12 ili 13 godini.

Shopingholic

5
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

5