Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
5  бренд боди до 3 месеци
5  бренд боди до 3 месеци 5  бренд боди до 3 месеци 5  бренд боди до 3 месеци 5  бренд боди до 3 месеци 5  бренд боди до 3 месеци

5 бренд боди до 3 месеци

300 МКД

Големина: 50-56

Бренд: разни

Град: Скопје

Материјали: органски памук

Ознаки: убави

Состојба: многу добра

Боја: бело розе

Додадено: 4.6.2022

Прегледи: 88

1

5 боди од кои 4 на куси ракавчиња и 1 на прерамки-Окаиди Мини Чико и Carters. Супер состојба.Сите 300 денари

MirjamDojo

64
0

Членот го следат

49

Членот ги следи

0