Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Деца Облека за момчиња Обувки Папучи Три пара за 300ден намалени 250
Три пара за 300ден намалени 250
Три пара за 300ден намалени 250 Три пара за 300ден намалени 250 Три пара за 300ден намалени 250 Три пара за 300ден намалени 250 Три пара за 300ден намалени 250

Три пара за 300ден намалени 250

300 МКД

Големина: 28

Бренд: ......

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: .......

Состојба: многу добра

Боја: црно црвено

Додадено: 4.6.2022

Прегледи: 117

0

Носени кратко трите пара,се гледа и од сликите Сите се реален 28-29број Цената е за трите пара

VendiSk

46
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

11