Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Adidas orginal
Adidas orginal Adidas orginal Adidas orginal Adidas orginal Adidas orginal

Adidas orginal

400 МКД

Големина: 27

Бренд: adidas

Град: Куманово

Материјали: ...

Ознаки: orginal

Состојба: многу добра

Боја: плаво бело

Додадено: 8.6.2022

Прегледи: 105

1

Vo super sostojba bez mana

KAAYAA

54
2

Членот го следат

26

Членот ги следи

9