Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova H&M kosulka 164
Nova H&M kosulka 164 Nova H&M kosulka 164

Nova H&M kosulka 164

300 МКД

Големина: 158-164

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: koton

Ознаки: kvalitet

Состојба: ново без етикета

Боја: маслинесто

Додадено: 12.8.2022

Прегледи: 54

0

Nova kosula 3/4rakavi...nenosena Od Germanija Unikatna lesna udobna

MajaMajda

84
1

Членот го следат

49

Членот ги следи

0