Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Деца Школска опрема Школски торби Школски Ранец на тркалца
Школски Ранец на тркалца
Школски Ранец на тркалца Школски Ранец на тркалца Школски Ранец на тркалца Школски Ранец на тркалца Школски Ранец на тркалца

Школски Ранец на тркалца

1500 МКД

Град: Скопје

Материјали: непропустливо платно

Ознаки: sm

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 1.9.2022

Прегледи: 235

3

Школски ранец со рачка за влечење на тркалца, но со опции за носење на грб. Иначе е обложен со меки подлоги како и рачки со сунгери. Има три прегради i една мала, а од страните мрежички за шишиња. Купен е од Office Plus 4200 мкд, користен е само еден месец. Ранецот е како нов без мана.

VIKI.NICE

8
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0