Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Topli cizmi 25
Topli cizmi 25 Topli cizmi 25 Topli cizmi 25 Topli cizmi 25 Topli cizmi 25

Topli cizmi 25

500 МКД

Големина: 25

Бренд: mat star

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: 25 mat star cizmi

Состојба: многу добра

Боја: сиво розе

Додадено: 10.9.2022

Прегледи: 40

0

Cizmi kratko noseni, odlicno socuvani bez mana br.25

Katerina2911

59
1

Членот го следат

34

Членот ги следи

23