Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Chicco,Prénatal
Chicco,Prénatal

Chicco,Prénatal

230 МКД

Големина: 62-68

Бренд: prenatal,chicco

Град: Делчево

Материјали: pamuk

Ознаки: paniate chicco prenatal

Состојба: многу добра

Боја: бело жолто

Додадено: 12.9.2022

Прегледи: 68

0

Site spikozni se noseni po ednas,site se od brendot na Prenatal,Chicco,Paniate.Kupeni se po 20e.Cena za edni 230den.Ako zemete poveke para sleduva popust!!!

Prenatal

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0