Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pliseni spikozni
Pliseni spikozni

Pliseni spikozni

550 МКД

Големина: 56-62

Бренд: prenatal

Град: Делчево

Материјали: plis

Ознаки: novi

Состојба: ново со етикета

Боја: пинк

Додадено: 12.9.2022

Прегледи: 41

0

Plieseni spikozni,debeli za zimski period topli.Brend Prenatal,golemina 1-3 62 cm golem I sirok model

Prenatal

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0