Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Spikozni
Spikozni

Spikozni

230 МКД

Големина: 56-62

Бренд: prenatal

Град: Делчево

Материјали: pamuk

Ознаки: spikozni

Состојба: многу добра

Боја: бело крем

Додадено: 12.9.2022

Прегледи: 89

0

Spikozni beli so me e,noseni nekolku pati.62cm

Prenatal

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0