Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Medela
Medela Medela Medela Medela

Medela

5000 МКД

Бренд: medela

Град: Делчево

Материјали: plastika medicinska

Ознаки: medela

Состојба: ново со етикета

Боја: бело

Додадено: 16.9.2022

Прегледи: 169

0

Medela pumpa za izmolzuvanje,koristena 3 dena.Kupena e od Italija,150e cena a kupena e za 119e.Nemav mleko i tie 3 dena bese samo nekolku pati!!! Kvalitetot vo Mk i vo Italija Medela ne e ist!!!!!!

Prenatal

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0