Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza 7/8god
Bluza 7/8god Bluza 7/8god

Bluza 7/8god

80 МКД

Големина: 116-122

Бренд: turska

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: odlicna

Состојба: многу добра

Боја: црвено

Додадено: 6.10.2022

Прегледи: 58

0

Mnogu ubava bluzicka ekstra socuvana. Bez nadvoresno i vnatresno ostetuvanje

bijanka

327
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

11