Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nike kids
Nike kids Nike kids Nike kids Nike kids Nike kids

Nike kids

3500 МКД

Големина: 22

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: platno guma

Ознаки: patiki nike

Состојба: ново со етикета

Боја: бело

Додадено: 28.10.2022

Прегледи: 159

1

Patikite se original, kupeni od Germanija. Skroz se novi. Gi davam upola cena, bidejki ni se mali nas.

Irence92

47
1

Членот го следат

50

Членот ги следи

16