Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
JORGANČE ZA BEBE
JORGANČE ZA BEBE

JORGANČE ZA BEBE

500 МКД

Бренд: made in macedonia

Град: Охрид

Материјали: pamuk

Ознаки: jorganče za bebe

Состојба: многу добра

Боја: зелено

Додадено: 28.10.2022

Прегледи: 114

0

Jorganče za bebe, kako novo. Dolžina : 115cm Širina:80cm Bez razmeni ❗❗❗

Svetlana2008

225
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

18