Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Зимска јакна
Зимска јакна

Зимска јакна

400 МКД

Големина: 110-116

Град: Скопје

Материјали: полнета шушкава

Ознаки: inside

Состојба: одлично

Боја: морнарско плаво

Додадено: 5.11.2022

Прегледи: 147

0

Топла зимска јакна за девојче.Одлично сочувана совршена за зима

Elena2017

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0