Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nike jordan 38 Namaleni 590
Nike jordan 38 Namaleni 590 Nike jordan 38 Namaleni 590 Nike jordan 38 Namaleni 590 Nike jordan 38 Namaleni 590 Nike jordan 38 Namaleni 590

Nike jordan 38 Namaleni 590

590 МКД

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: nike

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 14.11.2022

Прегледи: 172

5

Ubavi Nike jordan patiki, crni, koza so lakovano, noseni no socuvani, topli, udobni, sekade se zdravi samo se malku lepeni na vrvot , nema ostetuvanja, broj 38

elizabeta07

22
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

1