Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Relaksator+hranilka
Relaksator+hranilka Relaksator+hranilka Relaksator+hranilka Relaksator+hranilka

Relaksator+hranilka

900 МКД

Бренд: bertoni

Град: Скопје

Материјали: plastiks

Ознаки: socuvani

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 21.11.2022

Прегледи: 222

0

Relaksator Bertoni i hranilica za deca. Se prodava relaksator Bertoni odlicno socuvan so podarok hranilica.

bijanka

336
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

9