Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Вентијага
Вентијага Вентијага Вентијага

Вентијага

600 МКД

Големина: 36

Бренд: new age

Град: Битола

Материјали: полиестер

Ознаки: женска детска вентијага

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 22.11.2022

Прегледи: 183

0

Вентијага женска Добро сочувана Големина S

TatjanaS123

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

3