Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimsko fustance 7/9god
Zimsko fustance 7/9god Zimsko fustance 7/9god Zimsko fustance 7/9god Zimsko fustance 7/9god

Zimsko fustance 7/9god

400 МКД

Големина: 116-122

Бренд: black i white

Град: Скопје

Материјали: -------------

Ознаки: odlicno

Состојба: многу добра

Боја: зелено беж

Додадено: 24.11.2022

Прегледи: 82

0

Preubavo zimsko fustance za 7do 9 god zzvisi od devojceto.Fustanceto e preubavo.Moze da se nosi i vo svecena prigoda a moze i sekojdnevno.

bijanka

324
0

Членот го следат

70

Членот ги следи

12