Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna - suskavec
Jakna - suskavec Jakna - suskavec Jakna - suskavec

Jakna - suskavec

350 МКД

Големина: 140-146

Бренд: reserved

Град: Крива Паланка

Материјали: poliester

Ознаки: jakna

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 24.12.2022

Прегледи: 189

1

140 cm, 9-10 godini Nosena samo edna sezona, kako nova

Extra21

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0