Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nintendo
Nintendo

Nintendo

490 МКД

Бренд: fungames

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: нинтендо

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 12.1.2023

Прегледи: 229

0

Со еден џојстик и пиштол, се си функционира , само другиот џојстик што го скрши малиот , само за 490, купено дупло

moni28

30
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

0