Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна за девојче
Јакна за девојче Јакна за девојче Јакна за девојче Јакна за девојче

Јакна за девојче

550 МКД

Големина: 14

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: шушкавец

Ознаки: долга јакна 14

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 18.2.2023

Прегледи: 178

2

Подолга јакна за девојче бр. 164. Многу малку е носена. Брендот е Reserved, квалитетна изработка. Има дискретен принт, не е скрос сина (слика 4) Јакната е топла, убаво полнета.

VButik

59
0

Членот го следат

42

Членот ги следи

4