Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патичиња Мини Маус
Патичиња Мини Маус Патичиња Мини Маус Патичиња Мини Маус

Патичиња Мини Маус

400 МКД

Големина: 22

Бренд: зара

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: зара

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 26.2.2023

Прегледи: 157

4

Ги купив есента и сега се веќе мали :) од радост се облечени 1-2 по 15мин дома и толку. Немаат никаква трага од носење.

Ivikiwi

59
0

Членот го следат

47

Членот ги следи

15