Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Деца Облека за девојчиња Комплети Величина 6-8 години комплет
Величина 6-8 години комплет
Величина 6-8 години комплет Величина 6-8 години комплет Величина 6-8 години комплет Величина 6-8 години комплет

Величина 6-8 години комплет

500 МКД

Големина: 122-128

Бренд: зара

Град: Скопје

Материјали: ***

Ознаки: детски

Состојба: одлично

Боја: шарено

Додадено: 6.3.2023

Прегледи: 120

0

Комплет за 6-8 години две блузички хеланки и маичка

Bjankica

2
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0